Preneste sa do Karibiku s novým ovocným čajom TEEKANNE Caribbean Mango
Autor: Teekanne
Preneste sa do Karibiku s novým ovocným čajom TEEKANNE Caribbean Mango

Šťavnaté a svieže mango je symbolom radosti a pohody, a niet divu, že sa toto skvelé tropické ovocie využíva aj na prípravu džúsov, pyré alebo sorbetov. Vďaka TEEKANNE si teraz môžete pripraviť dokonca aj lahodný mangový čaj! Čerstvá novinka TEEKANNE Caribbean Mango z radu World of Fruits vás kedykoľvek príjemne naladí na veselú mangovú vlnu plnú života a karibského slnka.


 

Chuťovo výrazné mango síce rastie iba v tropických oblastiach, číslom jedna je ale pre milovníkov ovocia po celom svete. Tento plod s hrejivo žltou dužinou obsahuje vitamíny C, A, množstvo prospešnej vlákniny a antioxidantov, takže poteší nielen chuťové poháriky, ale aj imunitu a celkovú kondíciu.

Či už bude za vašimi oknami chladný večer alebo daždivé ráno, s každým dúškom čaju TEEKANNE Caribbean Mango sa ocitnete bližšie a bližšie ku karibskému raju. Novinka v sebe skrýva intenzívnu ovocnú chuť tohto nezameniteľného ovocia, prebudí vo vás spomienky na letné slnečné lúče a dopraje vám lahodný chuťový zážitok, ktorý ocení každý milovník nových čajových príchutí.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte https://www.teekanne.sk/

Kategória: Novinky