Doprajte si teplo a sucho bez výčitiek svedomia
Doprajte si teplo a sucho bez výčitiek svedomia

Na jeseň a v zime je fajn mať doma pomocníka, ktorý si hravo poradí s chladom a vlhkosťou. Práve pri nízkych teplotách totiž hrozí, že prechladneme. Aj napriek zdražovaniu energií by sme však doma na zdraví šetriť nemali. 


Neznamená to, že by ste mali bezbreho míňať, veď nevzdať sa svojho komfortu môžete bez výčitiek svedomia s energeticky úsporným spotrebičom.

 

Máme pre vás tip! Ohriať interiér a vysušiť mokré oblečenie zvládne bez zbytočného plytvania energiami elektrický ohrievač a sušič Orava SW-300. Vďaka 8 tepelným trubiciam distribuuje rovnomerne teplo do interiéru, takže ho oceníte tam, kde to zaváňa chladom a vlhkosťou - v pivnici, práčovni i kúpeľni. Je dostatočne veľký, aby ste na ňom rýchlo a bez poškodenia usušili uteráky, župan, plavky či zmoknuté oblečenie. Vďaka pevnej a stabilnej konštrukcii ho môžete voľne postaviť, alebo zavesiť na stenu. Jednoducho sa obsluhuje, za pár minút sa

 

zahreje a sála teplo s maximálnou teplotou 50 0C, aby bol šetrný k sušiacej sa bielizni. S príkonom len 140 W vám tento energeticky úsporný spotrebič poslúži aj túto vykurovaciu sezónu bez toho, že by zruinoval váš rodinný rozpočet. Môže byť váš za 69 €.

www.orava.eu

Kategória: Novinky