Pre zdravie aj krásnu pleť – doprajte si doma ozdravné aj wellness rituály!
Pre zdravie aj krásnu pleť – doprajte si doma ozdravné aj wellness rituály!

Jeseň je náročné obdobie nielen pre naše zdravie, ale aj pre krásu. Zápaly prínosových dutín, ale aj zdecimovaná pleť, ktorá len ťažko odoláva chladu a suchu v prekúrených interiéroch, nás dokážu sužovať až do jari. Preto sa oplatí mať doma pomocníčku, ktorá si nebudete vedieť vynachváliť pri tunovaní krásy aj zdravia. 


 

Takou je inhalačná a relaxačná sauna na tvár Orava FI-120 A, do ktorej stačí nabrať vodu, pridať do nej vonnú arómu alebo bylinky, zapnúť a potom si už len vychutnávať chvíle relaxu. Vaša pleť aj telo sa vám poďakujú! Už 10 až 15 minút saunovania totiž pomáha efektívne uvoľňovať nosové a čelové dutiny od hlienu a patogénov, je prospešných pri liečbe horných dýchacích ciest, uvoľňuje svaly a zmierňuje bolesť v oblasti čelových, nosových aj prínosových dutín. Saunovanie tváre zas poriadne prekrví vašu pleť, hydratuje ju do hĺbky a obnoví jej svieži vzhľad.


Dôsledne pripraví pokožku aj na hĺbkové čistenie a na aplikáciu výživných krémov a liečiacich emulzií, ktoré sa potom ľahšie dostávajú do hlbších štruktúr pokožky, aby tam mohli pôsobiť v prospech rozžiarenej pleti bez kruhov pod očami, vrások a iných chybičiek krásy. Inhalačná a relaxačná sauna Orava FI-120 A obsahuje v balení okrem násadca na tvárovú saunu aj samostatný násadec na nos, takže na prístroj nasadíte jeden alebo druhý násadec podľa aktuálnej potreby. Má k dispozícii dva stupne výkonu a je vybavená bezpečnostnou poistkou. Zaobstarajte si ju na domáce ozdravné a wellnes rituály v týchto náročných časoch – môže byť vaša len za 19,90 €.

www.orava.eu

 

Súťažná otázka:

Napíšte nám aspoň tri dôvody, prečo sa oplatí aj v pohodlí doma používať počas jesene a zimy inhalačnú tvárovú saunu Orava FI-120.

Troch z vás odmeníme touto praktickou vychytávkou pre domáce ozdravné a wellness rituály.

Kategória: Súťaže