Intímna hygiena dávno nie je tabu...
Autor: Zuzana B.
Intímna hygiena dávno nie je tabu...

Intimita – pre niekoho tabu, pre iného bežná téma, ktorá predstavuje neoddeliteľnú súčasť nášho života. A presne tak to samozrejme je. Rovnako ako hovoríme o každodennej hygiene, či už v spojení s výberom vhodného sprchového gélu, deodorantu, ošetrujúceho šampónu alebo hydratačného telového mlieka, mali by sme úplne prirodzene hovoriť aj o hygiene intímnych partií.


Každá žena je iná, každé telo je iné, preto je v prípade intímnej hygieny zásadné nielen dodržiavanie istých pravidiel, ale tiež výber toho najvhodnejšieho prípravku na mieru svojim potrebám. Či už z hľadiska pohodlia a očakávanej sviežosti, alebo s ohľadom na ochranu a predovšetkým prevenciu. Samozrejme aj v prípade intímnej hygieny platí, že všetkého veľa škodí. Časté umývanie, zvlášť nevhodnými prostriedkami, intímne partie skôr ohrozí. Zbaví ich dôležitých baktérií a vytvorí prostredie vhodné pre vznik infekcie spôsobenej kvasinkami alebo inými agresívnymi baktériami. Preto je nevyhnutné, aby ženy používali výhradne gély špeciálne vytvorené pre intímnu hygienu so správnym pH okolo 5, pre zachovanie prirodzenej fyziológie.

 

 

PREČO PRÁVE CHILLY?

Jednoducho preto, že ponúka rad gélov a praktických obrúskov pre intímnu hygienu „Chilly intima Pocket“, vhodných pre každodenné použitie, vo variantoch spĺňajúcich individuálne potreby každej ženy. Umývacie gély Fresh, Delicate, Antibacterial, Hydrating a pH 3,5 sú klinicky testované a hypoalergénne. Chilly spĺňa všetky zásady správnej intímnej hygieny. Má kyslú hladinu pH, ktorá udržuje a obnovuje prirodzené vaginálne prostredie a obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá podporuje zdravú bakteriálnu flóru. Gély Chilly intima odporúča Česká gynekologická a pôrodnícka spoločnosť.

 

 

Chilly Fresh

Číry gél pre intímnu hygienu vhodný pre každodenné použitie. Zaručuje dlhotrvajúci príjemný pocit sviežosti vďaka obsahu prírodného mentolu a zároveň ochranu intímnych partií vďaka pH 5. Vylepšený o molekulu proti zápachu, ktorá pomáha neutralizovať nepríjemné pachy spôsobené potením.

Intenzívny pocit sviežosti a čistoty po celý deň!

 

 

Chilly Delicate

Tento číry gél je obohatený o výťažky z aloe pre zvláčňujúce a hydratačné účinky a o výťažky z rastliny nazývanej hamamelis, oceňovanej predovšetkým pre schopnosť hojenia. Je vhodný pre každodenné použitie so špecifickými ochrannými a upokojujúcimi  vlastnosťami pre veľmi citlivú alebo podráždenú pokožku a sliznicu.

Riešenie pre jemnú starostlivosť  o intímne partie

 

 

Chilly Antibacterial

Je vhodný zvlášť tam, kde sa vyžaduje bezpečnosť a väčšia ochrana pred agresívnymi baktériami ako napr. v telocvični, v bazéne alebo na pláži. Je hypoalergénny, obohatený o prírodné výťažky z tymiánu, materinej dúšky a šalvie. Vhodný aj pri svrbivých chorobách, vyznačuje sa výbornou znášanlivosťou v období tehotenstva a behom menštruačného cyklu.

Váš spojenec proti bakteriálnym útokom!

 

 

Chilly pH 3,5

Gél pre intímnu hygienu, ktorý vďaka obnove kyslého pH pokožky pomáha chrániť intímne partie pred baktériami. Pôsobí ako účinná prevencia vzniku infekcií a má hypoalergénne zloženie. Kyslé pH podporuje baktérie prítomné v ekosystéme (Lactobacillus acidophilus) a zabraňuje množeniu patogénnych baktérii alebo plesní. Obohatený o glycerín pre hydratáciu slizníc.

 

 

Chilly Hydrating

Zvyšuje hydratáciu slizníc, čím jej opäť dodáva hladkosť a výživu. Odporúča sa používať v období najväčšej suchosti intímnych partií, spôsobenej napríklad stresom, menopauzou alebo užívaním antikoncepcie.

 

 

Chilly intima Pocket Fresh, Delicate a Antibacterial

Intímne obrúsky sú vhodné pre ženy, ktoré trávia veľa času mimo domova a potrebujú sa z intímneho hľadiska cítiť čisto, sviežo a byť stále vo svojej koži. Vďaka praktickému uzatvárateľnému obalu si vždy zachovajú sviežosť a vlhkosť, a sú diskrétnym spoločníkom na cestách kamkoľvek. Rešpektujú prirodzenú fyziologickú rovnováhu intímnych partií a dajú sa používať aj pri menštruácii alebo po pohlavnom styku.

 

Hľadáte jemnú starostlivosť a ochranu i mimo domova a na cestách?

Riešenie máte vo vrecku s Chilly intima Pocket

 

   Chilly Pocket Fresh                    Chilly Pocket Delicate             Chilly Pocket Antibacterial

 

 

Moja intimita, moje Chilly

https://www.chillyintima.cz/

Kategória: Rady redakcie