Zaplatí za titul princeznej svojou slobodou?
Zaplatí za titul princeznej svojou slobodou?

Najnovší, už pätnásty román jednej z našich najobľúbenej­ších autoriek a prvej dámy slovenskej historickej romance presvedčivo dokazuje, že v tomto žánri nemá u nás Jana Pronská konkurenciu. Pätnástu autorkinu knihu oslávime 30. novembra 2017 v kníhkupectve Martinus na Obchodnej ul. v Bratislave.


O čom to je? Julián Bakšai sa kvôli otcovým dlhom zaviaže, že bude slúžiť grófovi Ratoldovi a jeho zhýralému synovi Františkovi. Keď mu gróf po synovej smrti navrhne, aby od Kumánov priviedol jeho jediného vnuka, Julián neváha ani chvíľu: za odmenu mu totiž Ratold sľúbil
vrátiť rodinné sídlo - hrad Kamenec.

 

Krásna Kumánka Damara je hrdá, slobodomyseľná žena. Po krutej zrade uhorského šľachtica žije iba pre svojho syna a celé roky odmieta ponuky na sobáš. Julián je rozhodnutý dodržať sľub grófovi Ratoldovi, no Damara v ňom prebudí hlbokú náklonnosť a lásku, a tak jej ponúkne ochranu i svoje meno. Ako však dopadne manželstvo, ktoré je od počiatku založené na klamstve? Dokáže Damara Juliánovi odpustiť a uverí, že jediné, o čo kedy stál, je jej láska?

 

Kategória: Novinky