Kabelka nepatrí na zem!
Autor: Judita P.
Kabelka nepatrí na zem!

 

Hovorí sa, že ak otvoríte dáždnik skôr, ako sa dostanete von, budete mať v ten deň smolu. Keď  odrežete kôrku z krajca chleba, privoláte spory a hádky. Pozor by ste si mali dávať aj na to, kde kladiete kabelku. Určite ju nepoložte na dlážku! Môžete sa pripraviť o materiálne hodnoty vo svojom živote, najmä však o financie.


 

 

Peniaze totiž predstavujú živel Zeme. Tento element je veľmi silný. A nech už je dlážka z dreva, betónu, PVC, mramoru alebo blata, prináleží práve k nemu. Preto má schopnosť z akejkoľvek tašky, batožiny, kabelky položenej na podlahe k sebe ťahať peniaze, a tým nás pripravovať aj o všetky iné a možné formy hotovosti.

 

Znižuje sa šanca zarobiť viac, než zvyčajne. Dokonca príjmy môžu klesnúť. Aj keby sme mali pocit, že žijeme v hojnosti, kabelka na zemi spôsobuje, že hojnosť nie je ešte väčšia. Pokiaľ nie ste poverčiví, aspoň zvážte niektoré iné dôvody, prečo uprednostniť vešanie kabeliek na operadlo stoličiek prípadne kresiel, alebo si kúpiť špeciálne prenosné, niekedy veľmi vkusné a ako malý šperk vyzerajúce vešiaky na kabelky.

 

Vedecké štúdie dokazujú, že dno dámskych kabeliek je semenišťom rôznych baktérií, niekedy veľmi nepríjemných, napríklad E-coli, stafylokoky, Pseudomonas atď. Mimochodom, kabelka na dlážke je v slušnej a zásady etikety zachovávajúcej spoločnosti považovaná za pomerne veľké spoločenské faux pas.

 

foto: istock

 


 

cake Horchow's Edible Handbags
Kategória: Rady redakcie